Yükleniyor...

ONLINE TERAPİ

Sorunlarınız ve sıkıntılarınız olup danışmana gitmekten veya yüz yüze konuşmaktan utanıyor olmanız gayet normal bir durumdur. Ancak bu durum sizin sıkıntınızı ve sorunlarınızı gidermeye engel değildir. Çünkü artık online psikolojik danışma yöntemi bulunmakta.

Online terapi hizmeti, bilimselliği kanıtlanmış olan evinizde, ofisinizde veya internet başında herhangi bir yerde uzman kişiler aracılığıyla yapılan danışma şeklidir. Sitemiz size bu konuda müthiş bir hizmet sunmaktadır. Sitemizin sağladığı iletişim yöntemlerinden herhangi birini kullanarak istediğiniz zaman aralığında görüşme talep edebilir ve sorunlarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

İnternet ortamında Skype aracılığı ile terapist-danışan arasında birebir olarak karşılıklı yazışarak veya konuşarak yapılan bir terapi yöntemidir. Terpist ile iletişim kurarak ortaklaşa belirlenen gün ve saatte terapi başlar. Terapi herhangi bir nedenle kesintiye uğrarsa eksik kalan süre daha sonra tamamlanmaktadır. Online terapi için 30 ve 60 dakikalık seçenekler bulunmaktadır.

Ayrıca onlnie terapi sadece yazışarak veya sesli/görüntülü olarak ikiye ayrılmaktadır. Kendiniz için hem rahat hissetmeniz hem de teknik altyapınız açısından uygun olanı seçebilirsiniz. Lütfen terapi esnasında bulunduğunuz odanın, özellikle sesli/görüntülü görüşme sırasında iyi ışıklandırılmış ve sessiz olmasına özen gösterin.

Sesli/Görüntülü online terapi EgoDestek kullanıcı adı ile Skype programı kullanılarak uygulanmaktadır. Randevu almanızın ardından terapist sizi listesine ekleyecektir.

Skype programını yüklemek için TIKLAYIN


Seçenekler, ücret ve randevu için lütfen bizimle

* Randevuların en az 48 saat öncesinden alınması gerekmektedir. ** Alınan randevu saatinin değiştirilmek istenmesi durumunda en az 48 saat öncesinde terapiste e-posta aracılığıyla bildirilmelidir. Aksi takdirde ücret iadesi yapılmayacak veya yeni ödeme yapılmadan başka randevu verilmeyecektir.